Български портал за медицина и здравословен начин на живот
Добре дошли в http://medportal.healthgoo.com, Вашият медицински портал.Тук ще откриете всичко най-ново около медицинските теми диганози,новини храни и още много. Ако с търсите някой да споделите или да попитате нещо може да пишете в раздела за "Помощ".Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият медицински портал.


Join the forum, it's quick and easy

Български портал за медицина и здравословен начин на живот
Добре дошли в http://medportal.healthgoo.com, Вашият медицински портал.Тук ще откриете всичко най-ново около медицинските теми диганози,новини храни и още много. Ако с търсите някой да споделите или да попитате нещо може да пишете в раздела за "Помощ".Ще се радваме да коментирате и оценявате това което правим за вас.Очакваме Вашите предложения за развитието на Вашият медицински портал.
Български портал за медицина и здравословен начин на живот
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Коксартроза

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Коксартроза Empty Коксартроза Пон Май 02 2011, 19:18

cvete_petkova



Имам въпрос?
Болеше ме коляното-паднах 2 пъти на него и посетих лекар-ортопед-хирург.
Той ми снима таза и каза, че имам коксартроза.
Препоръча инжекции и хранителни добавки.
А аз нямам болки в тазобедрената става. Може би имам, но много слаби, по-скоро като скованост.
А може би просто прекалено се наблюдавам след диагнозата, може би имам коксартроза, но в ранен стадии.
Та питам: има ли полза от тези добавки с които се тъпча и мислите ли, че трябва да ми бият ставни инжекции на този етап.
Преди тичах, сега плувам, не спирам да се движа. Размери 165 см на 62 кг, 55 год, в менопауза.
Това е...
Ако тук някои лекар отговаря, моля да отговори

2Коксартроза Empty Re: Коксартроза Чет Май 12 2011, 18:33

teliana



Здравейте,

моля обадете се на 0898/607461 за повече информация на Д-р Валентин Стоянов,ортопед-травматолог или посетете: www.valentinstoyanov.info

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите